Rezultati

Tekmovalno leto 2017

SKUPINA V in VI


20160616_201157

Enej MARINIČ

rojen 1998
mladinec

Pohorski batalijon 2017, člani Kategorija: +100kg, Uvrstitev: 2. MESTO (21.1.2017),

22th Trophy Alpe Adria Judo Grand Prix 2017, mladinci Kategorija: +100kg, Uvrstitev: 1. MESTO (29.1.2017)

42. Pokal Lendave 2017, mladinci Kategorija: +100kg, Uvrstitev: 1. MESTO (11.2.2017)

Državno prvenstvo za mladince in mladinke 2017, mladinci Kategorija: +100kg, Uvrstitev: 1. MESTO (5.3.2017)

Državno pasovno prvenstvo 2017, rjavi pasovi Kategorija: +73kg, Uvrstitev: 1. MESTO (5.3.2017)

Senior European Judo CUP Uster-Zurich, Švica , člani Kategorija: +100kg, Uvrstitev: 5. MESTO (11-12.3.2017)

Državno prvenstvo za člane in članice 2017, člani Kategorija: +100kg, Uvrstitev: 3. MESTO (27.3.2017)

Senior Eropean Judo Cup Dubrovnik, Hrvaška, člani Kategorija: +100kg, Uvrstitev: 7. MESTO (2.4.2017)

Junior Eropean Judo Cup Lignano, Italija, mladinci Kategorija: +100kg, Uvrstitev: 3. MESTO (9.4.2017)

Državno prvenstvo za mlajše člane in članice 2017, mlajši člani Kategorija: +100kg, Uvrstitev: 1. MESTO (6.5.2017)

56. Tradicionalno tekmovanje za Baumgartnov pas, člani Kategorija: +100kg, Uvrstitev: 1. MESTO (27.5.2017)

56. Tradicionalno tekmovanje za Baumgartnov pas, člani Kategorija: Absolutna kategorija, Uvrstitev: 2. MESTO (27.5.2017)

Junior Eropean Judo Cup Leibnitz, Avstrija, mladinci Kategorija: +100kg, Uvrstitev: 3. MESTO (3.6.2017)

Junior Eropean Judo Cup Paks, Madžarska, mladinci Kategorija: +100kg, Uvrstitev: 1. MESTO (23.7.2017)

 

Denis ŠAJHER KOVAČIČ

Rjav
rojen 1997
mladinec

Pohorski batalijon 2017, člani Kategorija: -100kg, Uvrstitev: 5. MESTO (21.1.2017)

33. Torneo delle Valli del Tore, Tarcento Italija, mladinci Kategorija: +90kg, Uvrstitev: 1. MESTO (19.2.2017)

33. Torneo delle Valli del Tore, Tarcento Italjija, člani Kategorija: -100kg, Uvrstitev: 1. MESTO (19.2.2017)

Državno prvenstvo za mladince in mladinke 2017, mladinci Kategorija: -100kg, Uvrstitev: 2. MESTO (5.3.2017)

Državno pasovno prvenstvo 2017, rjavi pasovi Kategorija: +73kg, Uvrstitev: 2. MESTO (5.3.2017)

Junior Koroška Open 2017, mladinci Kategorija: -100kg, Uvrstitev: 2. MESTO (18.3.2017)

Državno prvenstvo za člane in članice 2017 , člani Kategorija: -100kg, Uvrstitev: 5. MESTO (27.3.2017)

Mednarodno prvenstvo 30. pokal Ptuja v judu , ml. člani Kategorija: -100kg, Uvrstitev: 1. MESTO (1.4.2017)

Mednarodno prvenstvo 30. pokal Ptuja v judu , mladinci Kategorija: -100kg, Uvrstitev: 1. MESTO (1.4.2017)

Junior Eropean Judo Cup Lignano, Italija , mladinci Kategorija: -100kg, Uvrstitev: Udeleženec (9.4.2017)

Državno prvenstvo za mlajše člane in članice 2017 , mlajši člani Kategorija: -100kg, Uvrstitev: 1. MESTO (6.5.2017)

56. Tradicionalno tekmovanje za Baumgartnov pas, člani Kategorija: -100kg, Uvrstitev: 1. MESTO (27.5.2017)

Junior Eropean Judo Cup Paks, Madžarska, mladinci Kategorija: +100kg, Uvrstitev: Udeleženec (23.7.2017)

David KUKOVICA

Črn i.dan
rojen 1992
član

33. Torneo delle Valli del Tore, Tarcento Italjija, člani Kategorija: -90kg, Uvrstitev: 1. MESTO (19.2.2017)

Senior European Judo CUP Uster-Zurich, Švica , člani Kategorija: -90kg, Uvrstitev: Udeleženec (11-12.3.2017)

Državno prvenstvo za člane in članice 2017 , člani Kategorija: -100kg, Uvrstitev: 2. MESTO (27.3.2017)

Senior Eropean Judo Cup Dubrovnik, Hrvaška , člani Kategorija: -90g, Uvrstitev: 9. MESTO (2.4.2017)

Senior European Judo CUP Sarajevo, Bosna in Hercegovina , člani Kategorija: -90kg, Uvrstitev: Udeleženec (11.5.2017)

56. Tradicionalno tekmovanje za Baumgartnov pas, člani Kategorija: -90kg, Uvrstitev: 3. MESTO (27.5.2017)

56. Tradicionalno tekmovanje za Baumgartnov pas, člani Kategorija: Absolutna kategorija, Uvrstitev: 3. MESTO (27.5.2017)

Emin PAMUK

 rojen 1998
 mladinec

33. Torneo delle Valli del Tore, Tarcento Italjija, mladinci Kategorija: +90kg, Uvrstitev: 2. MESTO (19.2.2017)

33. Torneo delle Valli del Tore, Tarcento Italjija, člani Kategorija: +100kg, Uvrstitev: 3. MESTO (19.2.2017)

Državno pasovno prvenstvo 2017, oranžni pasovi Kategorija: +73kg, Uvrstitev: 1. MESTO (5.3.2017)

Državno prvenstvo za mlajše člane in članice 2017 , mlajši člani Kategorija: +100kg, Uvrstitev: 3. MESTO (6.5.2017)

56. Tradicionalno tekmovanje za Baumgartnov pas, člani Kategorija: +100kg, Uvrstitev: 3. MESTO (27.5.2017)

Žiga GRDADOLNIK

Črn i.dan
rojen 1996
član

Pohorski batalijon 2017, člani Kategorija: -100kg, Uvrstitev: 9. MESTO (21.1.2017)

33. Torneo delle Valli del Tore, Tarcento Italjija, člani Kategorija: -81kg, Uvrstitev: 3. MESTO (19.2.2017)

Državno prvenstvo za člane in članice 2017  člani Kategorija: -81kg, Uvrstitev: 5. MESTO (27.3.2017)

Državno prvenstvo za mlajše člane in članice 2017, mlajši člani Kategorija: -81kg, Uvrstitev: 3. MESTO (6.5.2017)

56. Tradicionalno tekmovanje za Baumgartnov pas, člani Kategorija: -81kg, Uvrstitev: 2. MESTO (27.5.2017)

56. Tradicionalno tekmovanje za Baumgartnov pas, člani Kategorija: Absolutna kategorija, Uvrstitev: 7. MESTO (27.5.2017)

Matic HORVAT

moder
 rojen 1995
 član

Pohorski batalijon 2017, člani Kategorija: -73kg, Uvrstitev: Udeleženec (21.1.2017)

33. Torneo delle Valli del Tore, Tarcento Italjija, člani Kategorija: -73kg, Uvrstitev: 2. MESTO (19.2.2017)

Državno pasovno prvenstvo 2017, modri pasovi Kategorija: -73kg, Uvrstitev: 3. MESTO (5.3.2017)

Državno prvenstvo za člane in članice 2017 , člani Kategorija: -73kg, Uvrstitev: Udeleženec (27.3.2017)

Jaro VEZJAK

 rojen 2001
 kadet

Pohorski batalijon 2017, kadeti Kategorija: -90kg, Uvrstitev: 3. MESTO (21.1.2017)

Državno prvenstvo za kadete in kadetinje 2017 Maribor, kadeti Kategorija: -90kg, Uvrstitev: 5. MESTO (4.2.2017)

Cadet European Judo CUP Zagreb, Hrvaška, kadeti Kategorija: -90kg, Uvrstitev: Udeleženec (11-12.3.2017)

Luka EKART

 rojen 1998
 mladinec

Državno prvenstvo za mladince in mladinke 2017, mladinci Kategorija: -66kg, Uvrstitev: 5. MESTO (5.3.2017)

Državno prvenstvo za člane in članice 2017 , člani Kategorija: -73kg, Uvrstitev: 9. MESTO (27.3.2017)

Klemen KORŽE

 rojen 2001
 kadet

Pohorski batalijon 2017, kadeti Kategorija: -73kg, Uvrstitev: Udeleženec (21.1.2017)

Državno prvenstvo za kadete in kadetinje 2017 Maribor, kadeti Kategorija: -73kg, Uvrstitev: 5. MESTO (4.2.2017)

Cadet European Judo CUP Zagreb, Hrvaška, kadeti Kategorija: -73kg, Uvrstitev: Udeleženec (11-12.3.2017)

Massimo AVDIMETAJ

 rojen 2001
 kadet

Državno prvenstvo za kadete in kadetinje 2017 Maribor, kadeti Kategorija: +90kg, Uvrstitev: 5. MESTO (4.2.2017)

56. Tradicionalno tekmovanje za Baumgartnov pas, člani Kategorija: KYU +73kg, Uvrstitev: 2. MESTO (27.5.2017)

20160627_191039

Peter VEZJAK

 rojen 2001
 kadet

Pohorski batalijon 2017, kadeti Kategorija: -81kg, Uvrstitev: 9. MESTO (21.1.2017)

Državno prvenstvo za kadete in kadetinje 2017 Maribor, kadeti Kategorija: -81kg, Uvrstitev: Udeleženec (4.2.2017)

Cadet European Judo CUP Zagreb, Hrvaška, kadeti Kategorija: -81kg, Uvrstitev: Udeleženec (11-12.3.2017)

SKUPINA IV


Nikki AVDIMETAJ

 rojena 2004
starejša deklica

19. Pokal KBV Lendava 2017, starejše deklice Kategorija: -63kg, Uvrstitev: 1. MESTO (14.1.2017)

Državno prvenstvo za starejše dečke in deklice 2017 Maribor, starejše deklice Kategorija: -63kg, Uvrstitev: 1. MESTO (4.2.2017)

51. mednarnodni judo pokal Murska Sobota, 6. Memorial Antona Tončka Kosa, starejše deklice Kategorija: -63kg, Uvrstitev: 1. MESTO (18.3.2017)

Področno prvenstvo OŠ v judu za področje Pomurje, Maribor in Podravje 2017, starejše deklice Kategorija: -63kg, Uvrstitev: 1. MESTO (15.4.2017)

32. Mednarodni turnir Bežigrad 2017, starejše deklice Kategorija: +63kg, Uvrstitev: 1. MESTO (22.4.2017)

Vanessa Asja HERIČ

 rojena 2005
starejša deklica

19. Pokal KBV Lendava 2017, starejše deklice Kategorija: +63kg, Uvrstitev: 5. MESTO (14.1.2017)

Državno prvenstvo za starejše dečke in deklice 2017 Maribor, starejše deklice Kategorija: +63kg, Uvrstitev: 2. MESTO (4.2.2017)

Mednarodno prvenstvo 30. pokal Ptuja v judu , st. deklice Kategorija: +63g, Uvrstitev: 1. MESTO (1.4.2017)

Področno prvenstvo OŠ v judu za področje Pomurje, Maribor in Podravje 2017, mlajše deklice Kategorija: +57kg, Uvrstitev: 1. MESTO (15.4.2017)

32. Mednarodni turnir Bežigrad 2017, starejše deklice Kategorija: +63kg, Uvrstitev: 1. MESTO (22.4.2017)

16. Plaijev memorial, starejše deklice Kategorija: +63kg, Uvrstitev: 1. MESTO (20.5.2017)

Rene HERCOG

 rojen 2003
ml. kadet

42. Pokal Lendave 2017, ml. kadet Kategorija: +81kg Uvrstitev: 3. MESTO (11.2.2017)

51. mednarnodni judo pokal Murska Sobota, 6. Memorial Antona Tončka Kosa, mlajši kadeti Kategorija: -81kg, Uvrstitev: 3. MESTO (18.3.2017)

Državno prvenstvo za maljše kadete in kadetinje 2017 , mlajši kadeti Kategorija: -81kg, Uvrstitev: 3. MESTO (27.3.2017)

Mednarodno prvenstvo 30. pokal Ptuja v judu , st. dečki Kategorija: +66kg, Uvrstitev: 2. MESTO (1.4.2017)

Področno prvenstvo OŠ v judu za področje Pomurje, Maribor in Podravje 2017, starejši dečki Kategorija: -81kg, Uvrstitev: 1. MESTO (15.4.2017)

32. Mednarodni turnir Bežigrad 2017, mlajši kadeti Kategorija: -81kg, Uvrstitev: 3. MESTO (22.4.2017)

16. Plaijev memorial, mlajši kadeti Kategorija: -81kg, Uvrstitev: 2. MESTO (20.5.2017)

Rok CAF

 rojen 2003
ml. kadet

42. Pokal Lendave 2017, ml. kadet Kategorija: -73kg Uvrstitev: 5. MESTO (11.2.2017)

51. mednarnodni judo pokal Murska Sobota, 6. Memorial Antona Tončka Kosa, mlajši kadeti Kategorija: -73kg, Uvrstitev: 7. MESTO (18.3.2017)

Državno prvenstvo za maljše kadete in kadetinje 2017 , mlajši kadeti Kategorija: -73kg, Uvrstitev: 5. MESTO (27.3.2017)

Mednarodno prvenstvo 30. pokal Ptuja v judu , st. dečki Kategorija: +66kg, Uvrstitev: 3. MESTO (1.4.2017)

Področno prvenstvo OŠ v judu za področje Pomurje, Maribor in Podravje 2017, starejši dečki Kategorija: -73kg, Uvrstitev: 1. MESTO (15.4.2017)

32. Mednarodni turnir Bežigrad 2017, mlajši kadeti Kategorija: -73kg, Uvrstitev: 7. MESTO (22.4.2017)

 

Maj GARB

 rojen 2004
starejši deček

19. Pokal KBV Lendava 2017, starejši dečki Kategorija: -46kg, Uvrstitev: 3. MESTO (14.1.2017)

Državno prvenstvo za starejše dečke in deklice 2017 Maribor, starejši dečki Kategorija: -50kg, Uvrstitev: 5. MESTO (4.2.2017)

51. mednarnodni judo pokal Murska Sobota, 6. Memorial Antona Tončka Kosa, starejši dečki Kategorija: -46kg, Uvrstitev:Udeleženec (18.3.2017)

Področno prvenstvo OŠ v judu za področje Pomurje, Maribor in Podravje 2017, starejši dečki Kategorija: +46kg, Uvrstitev: 2. MESTO (15.4.2017)

32. Mednarodni turnir Bežigrad 2017, starejši dečki Kategorija: -46kg, Uvrstitev: 9. MESTO (22.4.2017)

16. Plaijev memorial, starejši dečk Kategorija: -8kg, Uvrstitev: 7. MESTO (20.5.2017)

Gal BERTALANIČ ŽIŽEK

 rojen 2003
ml. kadet

42. Pokal Lendave 2017, ml. kadet Kategorija: -73kg Uvrstitev: 3. MESTO (11.2.2017)

51. mednarnodni judo pokal Murska Sobota, 6. Memorial Antona Tončka Kosa, mlajši kadeti Kategorija: -73kg, Uvrstitev: 5. MESTO (18.3.2017)

Državno prvenstvo za maljše kadete in kadetinje 2017, mlajši kadeti Kategorija: -73kg, Uvrstitev: 7. MESTO (27.3.2017)

Mednarodno prvenstvo 30. pokal Ptuja v judu , st. dečki Kategorija: +66kg, Uvrstitev: 4. MESTO (1.4.2017)

16. Plaijev memorial, mlajši kadeti Kategorija: -73kg, Uvrstitev: 7. MESTO (20.5.2017)

Lan KOLEDNIK

 rojen 2002
ml. kadet

42. Pokal Lendave 2017, ml. kadet Kategorija: -66kg Uvrstitev: 7. MESTO (11.2.2017)

51. mednarnodni judo pokal Murska Sobota, 6. Memorial Antona Tončka Kosa, mlajši kadeti Kategorija: -66kg, Uvrstitev: 9. MESTO (18.3.2017)

Državno prvenstvo za maljše kadete in kadetinje 2017 , mlajši kadeti Kategorija: -66kg, Uvrstitev: 9. MESTO (27.3.2017)

16. Plaijev memorial, mlajši kadeti Kategorija: -73kg, Uvrstitev: 9. MESTO (20.5.2017)

Benjamin ADORNO

 rojen 2001
kadet

Državno prvenstvo za kadete in kadetinje 2017 Maribor, kadeti Kategorija: -60kg, Uvrstitev: Udeleženec (4.2.2017)

51. mednarnodni judo pokal Murska Sobota, 6. Memorial Antona Tončka Kosa, mlajši kadeti Kategorija: -60kg, Uvrstitev: 9. MESTO (18.3.2017)

Brina FERK

 rojen 2001
kadetinja

Državno prvenstvo za kadete in kadetinje 2017 Maribor, kadetinje Kategorija: -57kg, Uvrstitev: 9. MESTO (4.2.2017)

Žiga ŠTRAUS

 rojen 2002
ml. kadet

51. mednarnodni judo pokal Murska Sobota, 6. Memorial Antona Tončka Kosa, mlajši kadeti Kategorija: -50kg, Uvrstitev: 9. MESTO (18.3.2017)

Aljaž FERK

 rojen 2001
kadet

Državno prvenstvo za kadete in kadetinje 2017 Maribor, kadeti Kategorija: -60kg, Uvrstitev: 9. MESTO (4.2.2017)

Svit PERKO

 rojen 2005
starejši deček

Državno prvenstvo za starejše dečke in deklice 2017 Maribor, starejši dečki Kategorija: -42kg, Uvrstitev: Udeleženec (4.2.2017)

SKUPINA III


Dmitry CHAYNIKOV

 rojen 2006
mlajši deček

19. Pokal KBV Lendava 2017, mlajši dečki Kategorija: -50kg, Uvrstitev: 1. MESTO (14.1.2017)

42. Pokal Lendave 2017, ml. dečki Kategorija: -50kg Uvrstitev: 1. MESTO (11.2.2017)

4. Turnir jud JAKA, 5. razred Kategorija: Skupina 26, Uvrstitev: 1. MESTO (11.3.2017)

Področno prvenstvo OŠ v judu za področje Pomurje, Maribor in Podravje 2017, mlajši dečki Kategorija: -50kg, Uvrstitev: 1. MESTO (15.4.2017)

56. Tradicionalno tekmovanje za Baumgartnov pas, mlajši dečki Kategorija: -50kg, Uvrstitev: 1. MESTO (27.5.2017)

Jan GORIČAN

 rojen 2006
mlajši deček

19. Pokal KBV Lendava 2017, mlajši dečki Kategorija: -50kg, Uvrstitev: 2. MESTO (14.1.2017)

42. Pokal Lendave 2017, ml. dečki Kategorija: -50kg Uvrstitev: 2. MESTO (11.2.2017)

9. Mednarodni judo turnir pokal Guštanj, mlajši dečki Kategorija: -50kg, Uvrstitev: 2. MESTO (18.2.2017)

4. Turnir jud JAKA, 5. razred Kategorija: Skupina 24, Uvrstitev: 3. MESTO (11.3.2017)

Področno prvenstvo OŠ v judu za področje Pomurje, Maribor in Podravje 2017, mlajši dečki Kategorija: -50kg, Uvrstitev: 2. MESTO (15.4.2017)

32. Mednarodni turnir Bežigrad 2017, mlajši dečki Kategorija: -50kg, Uvrstitev: 7. MESTO (22.4.2017)

56. Tradicionalno tekmovanje za Baumgartnov pas, mlajši dečki Kategorija: -50kg, Uvrstitev: 4. MESTO (27.5.2017)

Vitan LESJAK

 rojen 2005
starejši deček

19. Pokal KBV Lendava 2017, st. dečki Kategorija: +66kg, Uvrstitev: 7. MESTO (14.1.2017)

Državno prvenstvo za starejše dečke in deklice 2017 Maribor, st. dečki Kategorija: -66kg, Uvrstitev: 3. MESTO (4.2.2017)

42. Pokal Lendave 2017, st. dečkiKategorija: -66kg Uvrstitev: 3. MESTO (11.2.2017)

Žan DRECUN MITHANS

 rojen 2006
mlajši deček

19. Pokal KBV Lendava 2017, mlajši dečki Kategorija: -50kg, Uvrstitev: 4. MESTO (14.1.2017)

42. Pokal Lendave 2017, ml. dečki Kategorija: -50kg Uvrstitev: 3. MESTO (11.2.2017)

56. Tradicionalno tekmovanje za Baumgartnov pas, mlajši dečki Kategorija: -50kg, Uvrstitev: 3. MESTO (27.5.2017)

Miha POTOČNIK

 rojen 2005
starejši deček

19. Pokal KBV Lendava 2017, starejši dečki Kategorija: +66kg, Uvrstitev: Udeleženec (14.1.2017)

42. Pokal Lendave 2017, st. dečkiKategorija: +66kg Uvrstitev: 2. MESTO (11.2.2017)

51. mednarnodni judo pokal Murska Sobota, 6. Memorial Antona Tončka Kosa, starejši dečki Kategorija: +66kg, Uvrstitev: 7. MESTO (18.3.2017)

32. Mednarodni turnir Bežigrad 2017, starejši dečki Kategorija: +66kg, Uvrstitev: 9. MESTO (22.4.2017)

Alen KLASINC

 rojen 2006
mlajši deček

19. Pokal KBV Lendava 2017, mlajši dečki Kategorija: +55kg, Uvrstitev: 5. MESTO (14.1.2017)

SKUPINA II


Matevž UNUK

 rojen 2008
ciciban

2. Pokal Velenja, cicibani Kategorija: Skupina X, Uvrstitev: 1. MESTO (22.1.2017)

Mini pokal Guštanj 2017, cicibani Kategorija: Skupina 9, Uvrstitev: 2. MESTO (19.2.2017)

4. Turnir jud JAKA, 3. razred Kategorija: Skupina 2, Uvrstitev: 2. MESTO (11.3.2017)

Področno prvenstvo OŠ v judu za področje Pomurje, Maribor in Podravje 2017, cicibani Kategorija: Skupina 4, Uvrstitev: 1. MESTO (15.4.2017)

V. Memorial Stanka Topolčnika , cicibani Kategorija: Skupina, Uvrstitev: 1. MESTO (13.5.2017)

56. Tradicionalno tekmovanje za Baumgartnov pas, cicibani Kategorija: Skupina 2, Uvrstitev: 1. MESTO (27.5.2017)

Jaka MIRNIK

 rojen 2006
mlajši deček

2. Pokal Velenja, mlajši dečki Kategorija: Skupina X, Uvrstitev: 1. MESTO (22.1.2017)

4. Turnir jud JAKA, 5. razred Kategorija: Skupina 21, Uvrstitev: 1. MESTO (11.3.2017)

Področno prvenstvo OŠ v judu za področje Pomurje, Maribor in Podravje 2017, mlajši dečki Kategorija: -30kg, Uvrstitev: 2. MESTO (15.4.2017)

Državno prvenstvo za mlajše dečke in deklice 2017 , mlajši dečki Kategorija: -32kg, Uvrstitev: Udeleženec (6.5.2017)

Žiga MIRNIK

 rojen 2008
ciciban

2. Pokal Velenja, cicibani Kategorija: Skupina X, Uvrstitev: 1. MESTO (22.1.2017)

4. Turnir jud JAKA, 3. razred Kategorija: Skupina 3, Uvrstitev: 1. MESTO (11.3.2017)

56. Tradicionalno tekmovanje za Baumgartnov pas, cicibani Kategorija: Skupina 3, Uvrstitev: 1. MESTO (27.5.2017)

Ana GLAVICA POLNER

 rojena 2007
mlajša deklica

19. Pokal KBV Lendava 2017, mlajše deklice Kategorija: -48kg, Uvrstitev: 3. MESTO (14.1.2017)

2. Pokal Velenja, mlajše deklice Kategorija: Skupina X, Uvrstitev: 1. MESTO (22.1.2017)

9. Mednarodni judo turnir pokal Guštanj, mlajše deklice Kategorija: -48kg, Uvrstitev: 3. MESTO (18.2.2017)

Področno prvenstvo OŠ v judu za področje Pomurje, Maribor in Podravje 2017, mlajše deklice Kategorija: -52kg, Uvrstitev: 2. MESTO (15.4.2017)

32. Mednarodni turnir Bežigrad 2017, mlajše deklice Kategorija: -52kg, Uvrstitev: 4. MESTO (22.4.2017)

Državno prvenstvo za mlajše dečke in deklice 2017 , mlajše deklice Kategorija: -52kg, Uvrstitev: 3. MESTO (6.5.2017)

V. Memorial Stanka Topolčnika , mlajši dečki Kategorija: -52kg, Uvrstitev: 1. MESTO (13.5.2017)

56. Tradicionalno tekmovanje za Baumgartnov pas, mlajše deklice Kategorija: –52kg, Uvrstitev: 1. MESTO (27.5.2017)

Jure PUŠNIK

 rojen 2008
ciciban

Mini pokal Guštanj 2017, cicibani Kategorija: Skupina 5, Uvrstitev: 2. MESTO (19.2.2017)

4. Turnir jud JAKA, 3. razred Kategorija: Skupina 6, Uvrstitev: 1. MESTO (11.3.2017)

Področno prvenstvo OŠ v judu za področje Pomurje, Maribor in Podravje 2017, cicibani Kategorija: Skupina 8, Uvrstitev: 1. MESTO (15.4.2017)

56. Tradicionalno tekmovanje za Baumgartnov pas, cicibani Kategorija: Skupina 6, Uvrstitev: 2. MESTO (27.5.2017)

Simon G. GLAVICA POLNER

 rojen 2009
ciciban

2. Pokal Velenja, cicibani Kategorija: Skupina X, Uvrstitev: 2. MESTO (22.1.2017)

Mini pokal Guštanj 2017, cicibani Kategorija: Skupina 4, Uvrstitev: 1. MESTO (19.2.2017)

Področno prvenstvo OŠ v judu za področje Pomurje, Maribor in Podravje 2017, cicibani Kategorija: Skupina 8, Uvrstitev: 3. MESTO (15.4.2017)

V. Memorial Stanka Topolčnika , cicibani Kategorija: Skupina, Uvrstitev: 3. MESTO (13.5.2017)

56. Tradicionalno tekmovanje za Baumgartnov pas, cicibani Kategorija: Skupina 6, Uvrstitev: 1. MESTO (27.5.2017)

David HAZAK

 rojen 2007
mlajši deček

19. Pokal KBV Lendava 2017, mlajši dečki Kategorija: -32kg, Uvrstitev: 7. MESTO (14.1.2017)

2. Pokal Velenja, mlajši dečki Kategorija: Skupina X, Uvrstitev: 2. MESTO (22.1.2017)

4. Turnir jud JAKA, 4. razred Kategorija: Skupina 14, Uvrstitev: 1. MESTO (11.3.2017)

Področno prvenstvo OŠ v judu za področje Pomurje, Maribor in Podravje 2017, mlajši dečki Kategorija: -30kg, Uvrstitev: 3. MESTO (15.4.2017)

32. Mednarodni turnir Bežigrad 2017, mlajši dečki Kategorija: -32kg, Uvrstitev: 7. MESTO (22.4.2017)

Državno prvenstvo za mlajše dečke in deklice 2017 , mlajši dečki Kategorija: -32kg, Uvrstitev: 13. MESTO (6.5.2017)

V. Memorial Stanka Topolčnika , mlajši dečki Kategorija: -32kg, Uvrstitev: 3. MESTO (13.5.2017)

56. Tradicionalno tekmovanje za Baumgartnov pas, mlajši dečki Kategorija: -32kg, Uvrstitev: 2. MESTO (27.5.2017)

Luka ŽNIDARIČ

 rojen 2009
ciciban

2. Pokal Velenja, cicibani Kategorija: Skupina X, Uvrstitev: 2. MESTO (22.1.2017)

Mini pokal Guštanj 2017, cicibani Kategorija: Skupina 5, Uvrstitev: 4. MESTO (19.2.2017)

4. Turnir jud JAKA, 2. razred Kategorija: Skupina 26, Uvrstitev: 1. MESTO (11.3.2017)

Področno prvenstvo OŠ v judu za področje Pomurje, Maribor in Podravje 2017, cicibani Kategorija: Skupina 6-2, Uvrstitev: 3. MESTO (15.4.2017)

V. Memorial Stanka Topolčnika , cicibani Kategorija: Skupina, Uvrstitev: 3. MESTO (13.5.2017)

56. Tradicionalno tekmovanje za Baumgartnov pas, cicibani Kategorija: Skupina 5, Uvrstitev: 3. MESTO (27.5.2017)

Bor ZAZULA

 rojen 2007
mlajši deček

19. Pokal KBV Lendava 2017, mlajši dečki Kategorija: -38kg, Uvrstitev: 1. MESTO (14.1.2017)

9. Mednarodni judo turnir pokal Guštanj, mlajši dečki Kategorija: -38kg, Uvrstitev: 5. MESTO (18.2.2017)

4. Turnir jud JAKA, 4. razred Kategorija: Skupina 16, Uvrstitev: 2. MESTO (11.3.2017)

Področno prvenstvo OŠ v judu za področje Pomurje, Maribor in Podravje 2017, mlajši dečki Kategorija: -42kg, Uvrstitev: 4. MESTO (15.4.2017)

Državno prvenstvo za mlajše dečke in deklice 2017 , mlajši dečki Kategorija: -42kg, Uvrstitev: 9. MESTO (6.5.2017)

56. Tradicionalno tekmovanje za Baumgartnov pas, mlajši dečki Kategorija: -42kg, Uvrstitev: 2. MESTO (27.5.2017)

Tit SEDOVŠEK

 rojen 2006
ml. deček

Področno prvenstvo OŠ v judu za področje Pomurje, Maribor in Podravje 2017, cicibani Kategorija: Skupina 18, Uvrstitev: 1. MESTO (15.4.2017)

Državno prvenstvo za mlajše dečke in deklice 2017 , mlajši dečki Kategorija: -29kg, Uvrstitev: 7. MESTO (6.5.2017)

56. Tradicionalno tekmovanje za Baumgartnov pas, cicibani Kategorija: Skupina 11, Uvrstitev: 3. MESTO (27.5.2017)

Tim GAJZER

 rojen 2006
ml. deček

56. Tradicionalno tekmovanje za Baumgartnov pas, cicibani Kategorija: Skupina 11, Uvrstitev: 2. MESTO (27.5.2017)

Katja KOVAČIČ ŠAJHER

 rojena 2006
mlajša deklica

19. Pokal KBV Lendava 2017, mlajše deklice Kategorija: +52kg, Uvrstitev: 3. MESTO (14.1.2017)

2. Pokal Velenja, mlajše deklice Kategorija: Skupina X, Uvrstitev: 2. MESTO (22.1.2017)

Področno prvenstvo OŠ v judu za področje Pomurje, Maribor in Podravje 2017, mlajše deklice Kategorija: +57kg, Uvrstitev: 2. MESTO (15.4.2017)

Državno prvenstvo za mlajše dečke in deklice 2017 , mlajše deklice Kategorija: +52kg, Uvrstitev: 5. MESTO (6.5.2017)

56. Tradicionalno tekmovanje za Baumgartnov pas, mlajše deklice Kategorija: +52kg, Uvrstitev: 1. MESTO (27.5.2017)

Matevž MARČINKO

 rojen 2008
ciciban

Mini pokal Guštanj 2017, cicibani Kategorija: Skupina 3, Uvrstitev: 2. MESTO (19.2.2017)

Področno prvenstvo OŠ v judu za področje Pomurje, Maribor in Podravje 2017, cicibani Kategorija: Skupina 10, Uvrstitev: 3. MESTO (15.4.2017)

V. Memorial Stanka Topolčnika , cicibani Kategorija: Skupina, Uvrstitev: 1. MESTO (13.5.2017)

56. Tradicionalno tekmovanje za Baumgartnov pas, cicibani Kategorija: Skupina 7, Uvrstitev: 2. MESTO (27.5.2017)

Vladislav VASIĆ

 rojen 2008
ciciban

Področno prvenstvo OŠ v judu za področje Pomurje, Maribor in Podravje 2017, cicibani Kategorija: Skupina 8, Uvrstitev: 2. MESTO (15.4.2017)

V. Memorial Stanka Topolčnika , cicibani Kategorija: Skupina, Uvrstitev: 3. MESTO (13.5.2017)

56. Tradicionalno tekmovanje za Baumgartnov pas, cicibani Kategorija: Skupina 4, Uvrstitev: 1. MESTO (27.5.2017)

Julija Zita JEMEC

 rojena 2008
cicibanka

Mini pokal Guštanj 2017, cicibanke Kategorija: Skupina 3, Uvrstitev: 2. MESTO (19.2.2017)

56. Tradicionalno tekmovanje za Baumgartnov pas, cicibanke Kategorija: Skupina 1, Uvrstitev: 1. MESTO (27.5.2017)

Gašper BRAČIČ

 rojen 2008
ciciban

2. Pokal Velenja, cicibani Kategorija: Skupina X, Uvrstitev: 2. MESTO (22.1.2017)

Zala MARČINKO

 rojena 2006
mlajša deklica

9. Mednarodni judo turnir pokal Guštanj, mlajše deklice Kategorija: -33kg, Uvrstitev: 5. MESTO (18.2.2017)

Področno prvenstvo OŠ v judu za področje Pomurje, Maribor in Podravje 2017, mlajše deklice Kategorija: -28kg, Uvrstitev: 3. MESTO (15.4.2017)

32. Mednarodni turnir Bežigrad 2017, mlajše deklice Kategorija: -33kg, Uvrstitev: 3. MESTO (22.4.2017)

Državno prvenstvo za mlajše dečke in deklice 2017 , mlajše deklice Kategorija: -33kg, Uvrstitev: 7. MESTO (6.5.2017)

V. Memorial Stanka Topolčnika , mlajši dečki Kategorija: -33kg, Uvrstitev: 3. MESTO (13.5.2017)

56. Tradicionalno tekmovanje za Baumgartnov pas, mlajše deklice Kategorija: -33kg, Uvrstitev: 1. MESTO (27.5.2017)

Melany GROBELNIK

 rojena 2006
mlajša deklica

4. Turnir jud JAKA, 4. razred Kategorija: Skupina X, Uvrstitev: 3. MESTO (11.3.2017)

Področno prvenstvo OŠ v judu za področje Pomurje, Maribor in Podravje 2017, mlajše deklice Kategorija: -57kg, Uvrstitev: 3. MESTO (15.4.2017)

Državno prvenstvo za mlajše dečke in deklice 2017 , mlajše deklice Kategorija: +52kg, Uvrstitev: 7. MESTO (6.5.2017)

Filip VIDONJA

 rojen 2008
ciciban

Mini pokal Guštanj 2017, cicibani Kategorija: Skupina 6, Uvrstitev: 3. MESTO (19.2.2017)

4. Turnir jud JAKA, 3. razred Kategorija: Skupina 5, Uvrstitev: 3. MESTO (11.3.2017)

Področno prvenstvo OŠ v judu za področje Pomurje, Maribor in Podravje 2017, cicibani Kategorija: Skupina 6-1, Uvrstitev: 2. MESTO (15.4.2017)

56. Tradicionalno tekmovanje za Baumgartnov pas, cicibani Kategorija: Skupina 4, Uvrstitev: 2. MESTO (27.5.2017)

Zahar PANIĆ

 rojen 2011
mlajši ciciban

2. Pokal Velenja, mlajši cicibani Kategorija: Skupina X, Uvrstitev: 3. MESTO (22.1.2017)

4. Turnir jud JAKA, vrtec Kategorija: Skupina 3, Uvrstitev: 3. MESTO (11.3.2017)

Nik WUDLER

 rojen 2006
mlajši deček

4. Turnir jud JAKA, 4. razred Kategorija: Skupina 14, Uvrstitev: 4. MESTO (11.3.2017)

Področno prvenstvo OŠ v judu za področje Pomurje, Maribor in Podravje 2017, cicibani Kategorija: Skupina 6-2, Uvrstitev: 2. MESTO (15.4.2017)

56. Tradicionalno tekmovanje za Baumgartnov pas, cicibani Kategorija: Skupina 11, Uvrstitev: 1. MESTO (27.5.2017)

Samo BENGEZ

 rojen 2007
mlajši deček

19. Pokal KBV Lendava 2017, mlajši dečki Kategorija: -42kg, Uvrstitev: 5. MESTO (14.1.2017)

9. Mednarodni judo turnir pokal Guštanj, mlajši dečki Kategorija: -46kg, Uvrstitev: 5. MESTO (18.2.2017)

4. Turnir jud JAKA, 4. razred Kategorija: Skupina 17, Uvrstitev: 3. MESTO (11.3.2017)

Področno prvenstvo OŠ v judu za področje Pomurje, Maribor in Podravje 2017, mlajši dečki Kategorija: -46kg, Uvrstitev: 5. MESTO (15.4.2017)

Državno prvenstvo za mlajše dečke in deklice 2017 , mlajši dečki Kategorija: -46kg, Uvrstitev: Udeleženec (6.5.2017)

56. Tradicionalno tekmovanje za Baumgartnov pas, mlajši dečki Kategorija: -46kg, Uvrstitev: 2. MESTO (27.5.2017)

Timon MURKO

 rojen 2008
ciciban

2. Pokal Velenja, cicibani Kategorija: Skupina X, Uvrstitev: 3. MESTO (22.1.2017)

V. Memorial Stanka Topolčnika , cicibani Kategorija: Skupina, Uvrstitev: 2. MESTO (13.5.2017)

Saša MARIĆ

 rojen 2008
ciciban

2. Pokal Velenja, cicibani Kategorija: Skupina X, Uvrstitev: 3. MESTO (22.1.2017)

Mia NOVAK

 rojena 2006
mlajša deklica

4. Turnir jud JAKA, 4. razred Kategorija: Skupina 11, Uvrstitev: 5. MESTO (11.3.2017)

Področno prvenstvo OŠ v judu za področje Pomurje, Maribor in Podravje 2017, mlajše deklice Kategorija: -36kg, Uvrstitev: 7. MESTO (15.4.2017)

Maj BREZOVNIK

 rojen 2007
mlajši deček

2. Pokal Velenja, mlajši dečki Kategorija: Skupina Xg, Uvrstitev: 5. MESTO (22.1.2017)

Skupina I


Blaž ABER

 rojen 2009
ciciban

4. Turnir jud JAKA, 2. razred Kategorija: Skupina 8, Uvrstitev: 2. MESTO (11.3.2017)

Področno prvenstvo OŠ v judu za področje Pomurje, Maribor in Podravje 2017, cicibani Kategorija: Skupina 19, Uvrstitev: 1. MESTO (15.4.2017)

Lara MAGDIČ

 rojena 2010
mlajša cicibanka

4. Turnir jud JAKA, 1. razred Kategorija: Skupina 17, Uvrstitev: 3. MESTO (11.3.2017)

Tomas KRALJ

 rojen 2010
mlajši ciciban

4. Turnir jud JAKA, 1. razred Kategorija: Skupina 8, Uvrstitev: 3. MESTO (11.3.2017)

Ian Lan ŠALAMUN

 rojen 2006
mlajši deček

4. Turnir jud JAKA, 5. razred Kategorija: Skupina 21, Uvrstitev: 4. MESTO (11.3.2017)

Področno prvenstvo OŠ v judu za področje Pomurje, Maribor in Podravje 2017, mlajši dečki Kategorija: -30kg, Uvrstitev: 7. MESTO (15.4.2017)

Lovro BERTALANIČ STERGAR

 rojen 2009
ciciban

4. Turnir jud JAKA, 2. razred Kategorija: Skupina 24, Uvrstitev: 5. MESTO (11.3.2017)

Ekipa 25+


Jure VIDMAR

 rojen 1995
član

Državno pasovno prvenstvo 2017, rumeni pasovi Kategorija: -73kg, Uvrstitev: 2. MESTO (5.3.2017)

56. Tradicionalno tekmovanje za Baumgartnov pas, člani Kategorija: KYU -73kg, Uvrstitev: Udeleženec (27.5.2017)

Marko KARAKAŠ

 rojen 1994
član

Državno pasovno prvenstvo 2017, beli pasovi Kategorija: +73kg, Uvrstitev: 3. MESTO (5.3.2017)

56. Tradicionalno tekmovanje za Baumgartnov pas, člani Kategorija: KYU +73kg, Uvrstitev: 3. MESTO (27.5.2017)

Danijel JURKOVIČ

 rojen 1990
član

Državno pasovno prvenstvo 2017, beli pasovi Kategorija: +73kg, Uvrstitev: 7. MESTO (5.3.2017)

ARHIV REZULTATOV

Rezultati 2016 (klik)