Novice

12.02.19

Judo klub Branik Broker

👌IMAMO novo/staro svetovno prvakinjo v smuku! ILKA STUUUUHEC!!! 🏆🥇💪👏👏👏 KAKO PONOSNI!! ČESTITKE!!! 🙌 #worldchampion #åre2019 #junakizime #sloskialpineteam ... VečManj

👌

07.02.19

APOLON OPEN 2019

V nedeljo je v Hočah potekal 2. Apolon open, kjer so bili odlični naši mladi Branikovci.
Ponovno je blestela Vanessa Asja Herič, ki je med mlajšimi kadetinjami v kategoriji nad 70 kilogramov osvojila prvo mesto. 🥇
Zala Marčinko je med starejšimi deklicami do 36 kilogramov osvojila 2. mesto, prvo mesto v kategoriji nad 63 kilogramov pa je osvojila Ana Glavica Polner. 🥇👌
Med mlajšimi dečki je bil odličen Matevž Marčinko, ki si je priboril 2. mesto v kategoriji do 50 kilogramov. 🥈
Odlično borbe so prikazali tudi ostali mladi borci, a jim je nažalost zmanjakal kanček sreče.
Čestitke vsem tekmovalcem! 👏👍🥋

#judo #judoslo #apolonopen #jkbranik #branikovci
... VečManj

30.01.19

JUDO VRTEC JUDO KLUBA BRANIK

V judo vrtcu judo kluba Branik se otroci lahko na zabaven način naučijo osnovnih motoričnih funkcij, raznih načel(spoštovanje, tradicija, disciplina) in začetniških tehnik juda ter sklenejo nova prijateljstva.
Treninge vodita Samo Segi Sagadinj in Natalija Kotnik.

Vabimo Vas k vpisu otrok med 4. in 6. letom starosti in sicer v terminih:
-skupina 4-5 let, v sredo od 16.10 do 16.55
-skupina 5-6 let, v sredo od 17:00 do 17:55
Za kontakt smo dosegljivi v zasebnih sporočilih na Facebooku in na telefonski številki navedeni na spletni strani kluba. 😊🥋

Se vidimo!

#judo #jkbranik #branikovci
... VečManj

DRŽAVNO PRVENSTVO U-14

Takoj za kadetskim državnim prvenstvom (glej prejšnjo objavo), je potekalo državno prvenstvo za starejše dečke in deklice, kjer smo ponovno bili priča odličnim borbam.
Zala Marčinko je v kategoriji do 36 kilogramov v rekordno hitrem času opravila s konkurenco in postala državna prvakinja!
Ana Glavica Polner je za las zgrešila stopničke in osvojila 4. mesto v kategoriji nad 63 kilogramov.
Tudi ostali naši borci so prikazali odlične predstave, a jim je na žalost zmanjkalo nekaj sreče.
Čestitke vsem mladim borcem! 🥋😊

#judo #judoslo #jkbranik #branikovci
... VečManj

Komentiraj na Facebook-u

Čestitke Zali i treneru!👏👏👏💐

Čestitke. Za podmladek se ni za bat. Šampioni amajo naslednike. Brabo.

KADETSKO DRŽAVNO PRVENSTVO

V soboto je, v športni dvorani Lukna v Mariboru, potekalo državno prvenstvo za judoiste in judoistke do 18 let, ki ga je s Judo zveza Slovenije - Slovenian Judo Federation organiziral naš klub.
Naši tekmovalci so prikazali odlične borbe in nam dokazali zakaj so prihodnost našega kluba. Gal Bertalančič Žižek je v kategoriji do 81 kilogramov postal državni podprvak. Državni podprvak v kategoriji nad 90 kilogramov je prav tako postal Rene Hercog, Nikki Avdimetaj pa je v kategoriji nad 70 kilogramov dosegla odlično 3. mesto. Medaljo je za las zgrešil Rok Caf v kategoriji do 73 kilogramov, a je ne glede na to skozi celoten dan prikazoval odlične borbe. Z odlično uvodno borbo se je izkazal tudi Žiga Štraus, ki je premagal nasprotnika iz Celja.
Čestitke vsem tekmovalcem za prikazane borbe in samo tako dalje.

25.01.19

Dvorana za državno prvenstvo pripravljena.
Vabljeni!
... VečManj

25.01.19

DRŽAVNO PRVENSTVO U-14 in U-18

V soboto, 26. 1. organiziramo državni prvenstvi kadetov in starejših dečkov ter deklic.
Tekmovanje bo potekalo v športni hali Lukna s pričetkom ob 9.30.
Vabljeni vsi starši, prijatelji tekmovalcev in pa tudi vsi ljubitelji juda, da podprete svoje favorite.
Se vidimo! 🥋😊

... VečManj

Se vidimo!  🥋😊

Judo klub Komenda👍

24.01.19

Judo zveza Slovenije je podelila nagrade najboljšim judoistom Slovenije. Judo klub Branik Broker je s številnimi pobranimi nagradami dokazal odlično delo preteklega leta, pri čemer je Vanessa Herič pometla s konkurenco (v starostni kategoriji starejše deklice je v 2018 zmagala na vseh tekmovanjih, ki se jih je udeležila v Sloveniji), Enej Marinič pa je bil z naskokom najboljši med mladinci v državi in prav tako med mlajšimi člani. ... VečManj

Prvi letošnji skupni trening uspel. Se vidimo na naslednjem 04. februarja ob 19.00 uri!