Novice

Ta vikend smo tekmovalno preživili v najstarejšem slovenskem mestu - Ptuju. V soboto na 31. Pokalu Ptuja in v nedeljo na Odprtem državnem prvenstvu Slovenije za starostno kategorijo U8 in U10.

V soboto je na blazino stopilo 13 Brankovcev, ki so osvojili sledeče rezultate:

Starostna kategorija U23:
Denis KOVAČIČ ŠAJHER v kategoriji nad 100 kg, 1. MESTO.

Starostna kategorija U21:
Peter VEZJAK v kategoriji do 90 kg, 2. MESTO.

Starostna kategorija U18:
Jaro VEZJAK v kategoriji do 90 kg, 1. MESTO,
Klemen KORŽE v kategoriji do 73 kg, 1. MESTO.

Matevž MARČINKO v kategoriji do 46 kg, 5. MESTO,
Tit SEDOVŠEK v kategoriji do 32 kg, 9. MESTO.

Drugi tekmovalni dan pa je na blazino stopilo 5 najmlajših Brankovcev, ki so osvojili sledeče rezultate:

Starostna kategorija U10:
Simon Gabriel GLAVICA POLNER v kategoriji do 42 kg, 2. MESTO,
Luka ŽNIDARIČ v kategoriji do 42 kg, 3. MESTO,
Tai PIRKMAJER v kategoriji do 27 kg, 13. MESTO.
Tomas KRALJ je žal v kategoriji do 24 kg nesrečno izpadel.

Judo klub Branik Broker

Foto: Vasilije Vasic, Maja Vlasak, Ana Murko in Suzana Horvat.Foto: @[1492665956:2048:Vasilije Vasic], @[1543313971:2048:Maja Vlasak], @[100008840800684:2048:Ana Murko] in @[100008165435371:2048:Suzana Horvat]. ... VečManj

12.04.18

... VečManj

Utrinki iz Davidovih borb v Dubrovniku.
Čestitke za drugo mesto!
Team Judo klub Branik BrokerPast weekend David Kukovica attended the Contintental Cup in Dubrovnik, where he placed second. This performance announced his return on the international sc...
... VečManj

Video image

08.04.18

Znova odličen dan za Judo klub Branik Broker, kar dve medalji na tekmovanjih za evropski pokal za Branikovce.

Najbolj se je izkazal državni prvak iz zadnjega državnega prvenstva David Kukovica, ki je nastopil na tekmovanju za evropski pokal za člane v Dubrovniku.

Po treh prepričljivih zmagah nad borci iz Hrvaške, Francije in Bosne se je uvrstil v finale, kjer se je pomeril z borcem iz Srbije. Že na začetku borbe je naredil napako v parterju in osvojil odlično drugo mesto. Tako je dokončno potrdil uspešno vrnitev na tekmovanja po poškodbi.

Enej Marinič je nastopil na tekmovanju za evropski pokal za mladince v Lignanu.

Po dveh zmaganih borbah je izgubil polfinalni dvoboj s kasnejšim zmagovalcem. Uvrstil se je v boj za tretje mesto z borcem iz Azerbajaina, ki ga je prepričljivo dobil in tako osvojil tretje mesto. S tem je ponovil lanski rezultat in nakazal na podobno uspešno sezono letos, kot je bila v lanskem letu.

07.04.18

Odličen nastop naše mlade ekipe na tekmovanju v Novem mestu.

S prvim mestom sta nas razveselili Ana Glavica Polner in Vanessa Herič. Ana je zmagala v kategoriji nad 52 kg pri U12, Vanessa pa v kategoriji nad 63 kg pri U14.
Drugi mesti sta zasedli Zala Marčinko v kategoriji do 36 kg pri U14 in Vladislav Vasić v kategoriji do 35 kg pri U12.
Tretja sta bila David Hazak v kategoriji do 35 kg pri U12 in Matevž Unuk v kategoriji do 29 kg pri U12.
Peti mesti sta v svojih kategorijah osvojila Samo Bengez in Matevž Marčinko, sedmo mesto pa so v svojih kategorijah osvojili Miha Potočnik, Jure Pušnik in Tit Sedovšek.

Skupno je to zadoščalo za šesto mesto med devetindvajsetimi klubi.